fbpx

Sjetvospremač NARDI NSD

Sjetvospremač NARDI NSD kombinira različite elemente za obradu zemlje kao što su valjci, kultivatori, drljače različitih tipova i karakteristika koji svojim istovremenim radom vrše pripremu zemljišta za sadnju i uništavaju korove. Dubina drljače podešena je na dubinu vlage u zemlji kako bi omogućila podizanje vlage u više slojeve zemlje čime se omogućava aktivno klijanje zrna.

Sjetvospremač NARDI NSD kombinira različite elemente za obradu zemlje kao što su valjci, kultivatori, drljače različitih tipova i karakteristika koji svojim istovremenim radom vrše pripremu zemljišta za sadnju i uništavaju korove. Dubina drljače podešena je na dubinu vlage u zemlji kako bi omogućila podizanje vlage u više slojeve zemlje čime se omogućava aktivno klijanje zrna.

 

MODELRADNA ŠIRINA [mm]TRANSPORTNA ŠIRINA [mm]POTREBNA SNAGA [KS]MASA [kg]
NSDR 22000250045-75790
NSDR 2.52500250055-105821
NSDR 33000250065-115872
NSDR 44000250085-1401200
NSDR 55000250095-1551552
NSDR 660002500105-1751955

 

Povezani proizvodi

Zatraži ponudu